Zwangere mannen schitteren op catwalk

Zwangere mannen schitteren op catwalk

Het is een vreemd zicht: een modeshow gelopen door mannelijke modellen met een nepbuik. Twee mannen benadrukten zelfs hun bolle buik door er met hun handen over te wrijven zoals een zwangere vrouw zou doen.

Toekomst 

Op zijn Instagramkanaal postte Xander Zhou een foto van een van zijn 'zwangere' modellen. Onder de foto schreef hij: "We zijn klaar om de mannelijke zwangerschap te verwelkomen".

At Supernatural, Extraterrestrial & Co., we're prepared to welcome a future of male pregnancy. Model: Daniel Olze @daniolze Xander Zhou Spring/Summer 2019 _ Creatve direction: Xander Zhou @xanderzhou _ brought to you by Xander Zhou Studio team _ Music: Emil Schult @emilschult _ Styling: Gary David Moore @gary_david_moore Casting: Madeleine Østlie @maddeostlie Hair: Kiyoko Odo @kiyokoodo Make-up: Isamaya Ffrench @isamayaffrench Set design: Sophie Durham @_sophiedurham Production: Antony Waller @awandc _ Press Release: Ross Aston @rossaston Front of House Photography: Helle Moos @hellemoos PR: Agency Eleven @agencyeleven Sales: Nana Suzuki @suzukishowroom _ #xanderzhou #ss2019 #LFWM

A post shared by Xander Zhou (@xanderzhou) on

"Dit is hoe ik de toekomst zie", legt Zhou uit in een interview met Women's Wear Daily. Het beeld dat de Chinese ontwerper van de toekomst heeft, heeft veel weg van science-fiction. Zo liep er ook een man met zes armen mee in de show.

AFP / N. Halle'n