WK roeien - Alle Belgen naar de B-finales (7de tot 12de plaats).
De Belgische resultaten in de halve finaleraces van het Juniores WK 2016. De resultaten.
Halve finale: 12 teams, twee races, eerste drie plaatsen zich voor de A-finale, andere teams varen de B-finale (7de tot 12de plaats).
Juniors Jongens.
Dubbelvier.
Tweede halve finalerace:
1. Orner - Ler Roux - Skypeck - Dean (USA) 6:43.69
2. Fleisner - Cincibuch - Bezdek - Zavadil (Tsj) 6:44.69
3. Cordonnier - Desgrippes - Catoul - Ricard (Fra) 6:46.26
4. BEERLANDT - DE WITTE - VERKEST - COLPAERT (BEL) 6:57.46
5. Illenyi - Borsanyi - Schopf - Kerekes (Hon) 7:03.47
6. Demelis - Sakas - Ballis - Papakonstantinou (Gri) 7:07.73
- Liam Beerlandt (KRSN Oostende, Marlon Colpaert (KRSN Oostende), Sander De Witte (KR Brugge) en Bert Verkest (KR Brugge)klokten de tiende tijd en varen de B-finale.
Skiff.
Eerste halve finalerace:
1. Lucas Ferreira (Bra) 7:58.96
2. Armandas Kelmelis (Lit) 8:04.38
3. Jan Schaeuble (Zwi) 8:08.78
4. BRENT DE BLESER (BEL) 8:12.51
5. Patrik Farkas (Cro) 8:28.08
6. John Luby (USA) 8:31.19
Brent De Bleser (TRT Hazewinkel) klokte de negende tijd en vaart de B-finale.
Juniores Meisjes.
Skiff.
Eerste halve finalerace:
1. Veranika Kaminskaya (WRu) 8:35.77
2. Alicia Bohn (Dui) 8:37.81
3. Harriet Hudson (Aus) 8:44.77
4. RACHEL WILLAUMEZ (BEL) 8:8:51.96
5. Teuta Lea Stojakovic (Cro) 9:03.64
6. Nina Baumann (Zwi) 9:12.11
Rachel Willaumez (UN Brussel) klokte de achtste tijd en vaart de B-finale.
Vier zonder stuurvrouw.
Tweede halve finalerace:
1. Mueller - Huebener - Arndt - Oertel (Dui)7:41.28
2. Meriano - Faravelli - Braglia - Maule (Ita) 7:48.44
3. Yang - Li - Zhou - Song (Chn) 7:52.98
4. Pedersen - Jersild - Norking - Lausten (Den) 8:04.24
5. FOQUE - VNDENHOUWEELE - HENIN - BOELS (BEL) 8:10.08
6. Papp - Szeker - Nasz - Dobrontey (Hon) 8:14.70
Axelle Boels (KR Sport Gent), Claire Henin (RCN Sambre et Meuse), Ilse Vandenhouweele (KESN Oostende) en Valerie Foqué (TRT Hazewinkel) klokten de negende tijd en varen de B-finale.
Bron: Belga