WK roeien - Alle Belgen naar de B-finales (7de tot 12de plaats).

De Belgische resultaten in de halve finaleraces van het Juniores WK 2016. De resultaten.

Halve finale: 12 teams, twee races, eerste drie plaatsen zich voor de A-finale, andere teams varen de B-finale (7de tot 12de plaats).

Juniors Jongens.

Dubbelvier.

Tweede halve finalerace:

1. Orner - Ler Roux - Skypeck - Dean (USA) 6:43.69

2. Fleisner - Cincibuch - Bezdek - Zavadil (Tsj) 6:44.69

3. Cordonnier - Desgrippes - Catoul - Ricard (Fra) 6:46.26

4. BEERLANDT - DE WITTE - VERKEST - COLPAERT (BEL) 6:57.46

5. Illenyi - Borsanyi - Schopf - Kerekes (Hon) 7:03.47

6. Demelis - Sakas - Ballis - Papakonstantinou (Gri) 7:07.73

- Liam Beerlandt (KRSN Oostende, Marlon Colpaert (KRSN Oostende), Sander De Witte (KR Brugge) en Bert Verkest (KR Brugge)klokten de tiende tijd en varen de B-finale.

Skiff.

Eerste halve finalerace:

1. Lucas Ferreira (Bra) 7:58.96

2. Armandas Kelmelis (Lit) 8:04.38

3. Jan Schaeuble (Zwi) 8:08.78

4. BRENT DE BLESER (BEL) 8:12.51

5. Patrik Farkas (Cro) 8:28.08

6. John Luby (USA) 8:31.19

Brent De Bleser (TRT Hazewinkel) klokte de negende tijd en vaart de B-finale.

Juniores Meisjes.

Skiff.

Eerste halve finalerace:

1. Veranika Kaminskaya (WRu) 8:35.77

2. Alicia Bohn (Dui) 8:37.81

3. Harriet Hudson (Aus) 8:44.77

4. RACHEL WILLAUMEZ (BEL) 8:8:51.96

5. Teuta Lea Stojakovic (Cro) 9:03.64

6. Nina Baumann (Zwi) 9:12.11

Rachel Willaumez (UN Brussel) klokte de achtste tijd en vaart de B-finale.

Vier zonder stuurvrouw.

Tweede halve finalerace:

1. Mueller - Huebener - Arndt - Oertel (Dui)7:41.28

2. Meriano - Faravelli - Braglia - Maule (Ita) 7:48.44

3. Yang - Li - Zhou - Song (Chn) 7:52.98

4. Pedersen - Jersild - Norking - Lausten (Den) 8:04.24

5. FOQUE - VNDENHOUWEELE - HENIN - BOELS (BEL) 8:10.08

6. Papp - Szeker - Nasz - Dobrontey (Hon) 8:14.70

Axelle Boels (KR Sport Gent), Claire Henin (RCN Sambre et Meuse), Ilse Vandenhouweele (KESN Oostende) en Valerie Foqué (TRT Hazewinkel) klokten de negende tijd en varen de B-finale.

Bron: Belga