WK roeien – Alle Belgen naar de B-finales (7de tot 12de plaats).

De Belgische resultaten in de halve finaleraces van het Juniores WK 2016. De resultaten.
Halve finale: 12 teams, twee races, eerste drie plaatsen zich voor de A-finale, andere teams varen de B-finale (7de tot 12de plaats).

Juniors Jongens.
Dubbelvier.
Tweede halve finalerace:
1. Orner – Ler Roux – Skypeck – Dean (USA) 6:43.69
2. Fleisner – Cincibuch – Bezdek – Zavadil (Tsj) 6:44.69
3. Cordonnier – Desgrippes – Catoul – Ricard (Fra) 6:46.26
4. BEERLANDT – DE WITTE – VERKEST – COLPAERT (BEL) 6:57.46
5. Illenyi – Borsanyi – Schopf – Kerekes (Hon) 7:03.47
6. Demelis – Sakas – Ballis – Papakonstantinou (Gri) 7:07.73
– Liam Beerlandt (KRSN Oostende, Marlon Colpaert (KRSN Oostende), Sander De Witte (KR Brugge) en Bert Verkest (KR Brugge)klokten de tiende tijd en varen de B-finale.

Skiff.
Eerste halve finalerace:
1. Lucas Ferreira (Bra) 7:58.96
2. Armandas Kelmelis (Lit) 8:04.38
3. Jan Schaeuble (Zwi) 8:08.78
4. BRENT DE BLESER (BEL) 8:12.51
5. Patrik Farkas (Cro) 8:28.08
6. John Luby (USA) 8:31.19
Brent De Bleser (TRT Hazewinkel) klokte de negende tijd en vaart de B-finale.

Juniores Meisjes.
Skiff.
Eerste halve finalerace:
1. Veranika Kaminskaya (WRu) 8:35.77
2. Alicia Bohn (Dui) 8:37.81
3. Harriet Hudson (Aus) 8:44.77
4. RACHEL WILLAUMEZ (BEL) 8:8:51.96
5. Teuta Lea Stojakovic (Cro) 9:03.64
6. Nina Baumann (Zwi) 9:12.11
Rachel Willaumez (UN Brussel) klokte de achtste tijd en vaart de B-finale.

Vier zonder stuurvrouw.
Tweede halve finalerace:
1. Mueller – Huebener – Arndt – Oertel (Dui)7:41.28
2. Meriano – Faravelli – Braglia – Maule (Ita) 7:48.44
3. Yang – Li – Zhou – Song (Chn) 7:52.98
4. Pedersen – Jersild – Norking – Lausten (Den) 8:04.24
5. FOQUE – VNDENHOUWEELE – HENIN – BOELS (BEL) 8:10.08
6. Papp – Szeker – Nasz – Dobrontey (Hon) 8:14.70
Axelle Boels (KR Sport Gent), Claire Henin (RCN Sambre et Meuse), Ilse Vandenhouweele (KESN Oostende) en Valerie Foqué (TRT Hazewinkel) klokten de negende tijd en varen de B-finale.

Bron: Belga